Witam wszystkich jeśli ktoś się zastanawia polecam gospodarza , mieszkanie w pięknej okolicy obok jest świetna restauracja, idealnie miejsce dla dzieci woda koło domu ciepła i płytka jak ktoś chce popływać kawałek dalej jest już głębiej przyjechaliśmy w 4 osoby i dziecko wszyscy zadowoleni